Łask-Kolumna: otwarcie nowej Kawiarni Jagódka przy Piotrkowskiej

Marcin Jankowski, 14.04.2017 10:47
Smak palonej kawy, muzyka na żywo i klimat starej Kolumny - tak zapowiada się nowo otwierana Kawiarnia Jagódka w Łask-Kolumnie. Już w najbliższy poniedziałek, w drugi dzień świąt Wielkanocnych tj. 17 kwietnia, nastąpi otwarcie nowego miejsca na towarzyskiej mapie Łasku, gdzie każdy będzie mógł spędzić wolny czas przy ulicy Piotrkowskiej 26.

Kawiarnia Jagódka wyjątkowa z kilku względów...


Nowy lokal dla mieszkańców Łasku wiernie nawiązuje do historii miejscowości i kawiarni o tej samej nazwie, która funkcjonowała w Kolumnie na przełomie lat 60. i 70. u zbiegu ulic Armii Ludowej i Piotrkowskiej. Poza tym na ścianach nowego lokalu zawisną zdjęcia ukazujące to, jak Kolumna zmieniała się przestrzeni lat, co będzie stanowiło jednocześnie walor estetyczny, edukacyjny, jak i sentymentalny. Kawiarnia "Jagódka" będzie teraz pełnić rolę czołowego miejsca licznych spotkań okolicznych mieszkańców – aranżacja, muzyka a przede wszystkim menu – z pewnością trafią w gusta Kolumian w każdym wieku.

Odtąd dzięki usytuowaniu kawiarni w sąsiedztwie Dworca PKP wszyscy oczekujący na pociąg mieszkańcy będą mieli się gdzie podziać i napić pysznej, aromatycznej kawy. Na zainteresowanych poza smacznym jedzeniem czekać będą liczne eventy i koncerty na żywo. Pierwszy już w dniu otwarcia, połączony z degustacją słodkości i animacjami dla dzieci. To pierwsze takie miejsce w okolicy.

Oficjalne otwarcie lokalu 17 kwietnia w Lany Poniedziałek o godzinie 1500 na ulicy Piotrkowskiej 26 w Łask-Kolumnie.
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!