KSW Colosseum: największa gala MMA w tej części świata

Marcin Jankowski, 28.02.2017 02:08
Zapowiada się bardzo duża gala MMA w Polsce, której nie może przegapić żaden kibic mieszanych sztuk walk. Jak poinformował Martin Lewandowski - jeden z współwłaścicieli KSW - został pobity rekord sprzedaży biletów na galach KSW! Tym samym walki na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie będą największym wydarzeniem w historii MMA, w tej części świata!

Walka wieczoru KSW Colosseum to pojedynek aktualnych mistrzów


Już teraz znamy nazwiska większości wojowników, jacy stoczą swoje walki na KSW 39 Colosseum w Warszawie. Arcyciekawie zapowiada się walka wieczoru pomiędzy Mamedem Khalidovem oraz Borysem Mańkowskim. Będzie to jednocześnie pierwszy w historii KSW pojedynek aktualnych mistrzów. 27 maja na gali KSW 39: Colosseum na PGE Narodowy mistrz KSW w wadze średniej i największa gwiazda polskiego MMA Mamed Khalidov (32-4-2, 12 KO, 17 Sub) zmierzy się z mistrzem KSW w kategorii półśredniej 27-letnim Borysem Mańkowskim (19-5-1, 3 KO, 7 Sub). Starcie odbędzie się w umówionym limicie pomiędzy kategoriami obu zawodników, którego dokładna wartość zostanie podana do publicznej wiadomości w późniejszym terminie.

Na PGE Narodowym fani mieszanych sztuk walki zobaczą też inne czołowe nazwiska organizacji KSW, m.in najsilniejszego zawodnika MMA na świecie Mariusza Pudzianowskiego (10-5, 4 KO, 2 Sub) oraz mistrza KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodriguesa Jr (11-2, 8 KO, 2 Sub), który zmierzy się z Marcinem Różalskim (6-4, 3 KO, 2 Sub).

Swoich tytułów bronić będą też trzej pozostali posiadacze pasów KSW: półciężki Tomasz Narkun (13-2, 3 KO, 2 Sub) w starciu z niebezpiecznym Marcinem Wójcikiem (10-4, 3 KO 5 Sub), piórkowy Marcin Wrzosek (12-3, 5 KO, 3 Sub) w pojedynku z parterowym asem Kleberem Koike Erbstem (21-4-1, 2 KO, 18 Sub) oraz najlepszy lekki w Polsce Mateusz Gamrot (12-0, 4 KO, 3 Sub) w walce z jeszcze nieogłoszonym rywalem.

W Warszawie do KSW Colosseum powróci legenda MMA w Polsce Łukasz "Juras" Jurkowski (15-10, 4 KO, 6 Sub) oraz zadebiutuje medalista olimpijski w zapasach Damian Janikowski.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!