KSW 37: walka MMA Mariusz Pudzianowski - Popek Monster w Krakowie

Marcin Jankowski, 19.11.2016 01:17
Już na początku grudnia w Tauron Arenie w Krakowie dojdzie do starcia najbardziej rozpoznawalnych zawodników MMA, Mariusza Pudzianowskiego - wielokrotnego mistrza świata strong manów oraz Popka Monstera - samozwańczego Króla Albanii, który stał się rozpoznawalną osobą po wydaniu płyty Gang Albanii. Najbliższa gala polskiej federacji MMA - KSW 37: Circus of Pain zapowiada się jako wielkie medialne widowisko.

KSW 37: Circus of Pain z Mariuszem Pudzianowskim oraz Popkiem


KSW 37: Circus of Pain będzie dużym widowiskiem medialnym nie tylko dla fanów mieszanych sztuk walk ( MMA ) ale także dla osób, które dotychczas nie specjalnie interesowały się tym sportem. Pod dachem Tauron Areny w Krakowie zmierzą się Mariusz Pudzianowski oraz Popek Monster znany jako muzyk, który wydał płytę Gang Albanii. Oprócz nich na gali Cyrk Bólu, 3 grudnia 2016 roku wystąpią także Karol Bedorf, Borys Mańskowski, Artur Sowiński czy Maciej Jewtuszko.

Nie da się ukryć przed tą galą, że największym zainteresowaniem cieszy się pojedynek pomiędzy samozwańczym królem Albanii a byłym mistrzem strong manów. To oni przyciągną przed telewizory rzesze osób, które będą chciały obejrzeć ten pojedynek. Mariusz Pudzianowski wielokrotnie już występował na galach walcząc w oktagonie. Natomiast Popek, owszem walczył w oktagonie, ale były to tylko X walki i w dodatku kilka lat temu. Jego forma stoi pod dużą nie wiadomą. Obecnie Popek trenowany jest przez inną gwiazdę polskiego MMA, również występującą w KSW - Marcina Różalskiego.

O dużym zainteresowaniu tą galą sportów walki świadczy fakt, że praktycznie na miesiąc przed tym elektryzującym wydarzeniem prawie w całości wyprzedały się wszystkie bilety. Tym samym gala z udziałem m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Popka, Karola Bedorfa i Borysa Mańkowskiego już teraz przebiła pod tym względem poprzednie wydarzenia w największej hali w Polsce, czyli KSW 29 w 2014 roku i ubiegłoroczne KSW 33.

Media trening przed KSW 37: Circus Of Pain


20 listopada 2016 roku w hali sportowej na Bemowie odbędzie się jedyny oficjalny media trening przed grudniową galą mma w Krakowie. Podczas otwartego treningu dla wszystkich, swoją formę zaprezentują największe gwiazdy KSW 37: mistrz KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf, uczestnicy hitowego starcia Mariusz Pudzianowski i Popek Monster, mistrz KSW w wadze półśredniej Borys Mańkowski, mistrz KSW w wadze piórkowej Artur Sowiński, jego rywal Marcin Wrzosek oraz Łukasz Chlewicki i Filip Wolański. Początek media treningu o godzinie 1530.

KSW 37: Circus Of Pain pełna lista zawodników w Krakowie


W oktagonie KSW zmierzą się następujący zawodnicy:

Karol Bedorf - (120 KG) - Fernando Rodrigues Jr.

Mariusz Pudzianowski - (120 KG) - Popek Monster

Borys Mańskowski - (77 KG) - John Maguire

Artur Sowiński - (66 KG) - Marcin Wrzosek

Maciej Jewtuszko - (77 KG) - Yasubey Enomoto

Łukasz Chlewicki - (70 KG) - Mansour Barnaoui

Marcin Wójcik - (93 KG) - Marcin Łazarz

Filip Wolański - (66 KG) - Łukasz Rajewski
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!