KSW 37: Mariusz Pudzianowski za silny dla Popka Monstera

Marcin Jankowski, 04.12.2016 00:13
Mariusz Pudzianowski okazał się za silnym zawodnikiem MMA dla Popka, który został wręcz zdemolowany w pierwszej rundzie. Popek mimo ostrych zapowiedzi przed tą walką praktycznie nic nie pokazał i po jednym oddanym ciosie w przeciwnika musiał następnie przyjąć serię ciosów Pudziana, które wręcz zdemolowały jego głowę. Waga królewska okazała się za ciężka dla nie przygotowanego Popka, który miał za długą przerwę od MMA.

KSW 37: Popek zniszczony w klatce przez Mariusza Pudzianowskiego


Mariusz Pudzianowski nie potrzebował zbyt dużo czasu aby zniszczyć swojego rywala. Wiele osób związanych zawodowo z MMA nie dawało szans nowemu nabytkowi federacji KSW. Mieli oni rację ponieważ jak się okazało, miesiąc przygotowań pod okiem Marcina Różalskiego nie wystarczyło aby Popek stał się dobrym zawodnikiem MMA. Samozwańczy Król Albanii nie sprostał wymaganiom i zabrakło mu sportowego doświadczenia w klatce.

Czy będzie więcej walk na KSW z Popkiem? Tak, fani ekscentrycznego muzyka Popka nie muszą się o to martwić. Jak zapowiedzieli organizatorzy podpisał on kontrakt na cztery walki. Wiadome jest też, że potrzeba czasu aby ktoś nowy nabrał doświadczenia w walkach w klatce. Kto będzie nowym rywalem Popka? To się okaże w przyszłości.

Wiemy na pewno, że Mariusz Pudzianowski nadal będzie walczył w klatce i dostanie kolejne szanse od federacji KSW na wartościowe pojedynki. Co prawda część z fanów sportów walk nie spodziewała się na taki obrót sprawy i liczyła na zwycięstwo Popka. Jednak Mariusz Pudzianowski pokazał swoją klasę na walce w Tauron Arenie w Krakowie.

KSW 37: Karol Bedorf nie jest mistrzem KSW w wadze ciężkiej


Niewiarygodnie zakończyła się inna walka wieczoru pomiędzy Karolem Bedorfem a Fernando Rodrigues Jr. Panowie walczący w wadze ciężkiej w walce o pas mistrz KSW tej kategorii wagowej pokazali bardzo ciekawy pojedynek. Brazylijczyk w myśl swoich zapowiedzi pokazał na co go stać i od samego początku zaczął uderzać mocno Karola Bedorfa. Ten nie potrafił odpowiedzieć i w konsekwencji został znokautowany.

Brazylijczyk Fernando Rodrigues Jr. został nowym mistrzem KSW w wadze ciężkiej. Jeśli utrzyma swoją formę zostanie nowym championem na długie lata. Zapewne przed nami rewanż, który już teraz zapowiada się wyśmienicie! Co następnym razem pokaże Karol Bedorf i jak będzie przygotowany? Okaże się zapewne już niebawem...

KSW 37: Mańkowski okładał Brytyjczyka przez trzy rundy


Tak jak zapowiadał tak zrobił! Borys Mańkowski zupełnie nie dał szans swojemu rywalowi i bez skrępowania okładał go przez trzy rundy zasypując ciosami. Jednocześnie po walce Borys Mańkowski nadal mógł cieszyć się z pasa mistrza KSW. Nie pozostaje nic innego jak zapytać kto następny...?!


Wyniki KSW 37 w Krakowie:

120 kg: Karol Bedorf (117,5 kg) vs Fernando Rodrigues Jr (111 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Rodrigues lepszy od Bedorfa, pas mistrza KSW wyjeżdża do Brazyli, jak on to zrobił, zniszczył Karola Bedorfa!

120 kg: Mariusz Pudzianowski (115,9 kg) vs Popek Monster (116,6 kg):
Pudzianowski zwycięża na KSW 37 w pierwszej rundzie, Mariusz Pudzianowski pokazał swoją siłę najsilniejszego człowieka świata

77 kg: Borys Mańkowski (76.9 kg) vs John Maguire (76.9 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Mańkowski zwycięża na KSW 37 po trzech rundach, "Diabeł tasmański" to jednak znana i ceniona firma w świecie MMA, nie dał szans rywalowi!

66 kg: Artur Sowiński (66 kg) vs Marcin Wrzosek (66 kg) - (walka o pas mistrza KSW):
Wrzosek zwycięża na KSW 37 po decyzji sędziów przed czasem, Marcin Wrzosek po interesującej walce wygrał z Arturem Sowińskim tym samym zdobywając pas w wadze piórkowej nie robiąc sobie nic z dotychczasowego mistrza KSW.

70 kg: Łukasz Chlewicki (69,9 kg) vs Mansour Barnaoui (69,5 kg):
Barnaoui zwycięża na KSW 37 przez przerwanie walki, Chlewicki nie zdolny do walki

93 kg: Marcin Wójcik (92,9 kg) vs Marcin Łazarz (92,4 kg):
Wójcik zwycięża na KSW 37 w pierwszej rundzie

69 kg: Filip Wolański (68,6 kg) vs Denilson Neves de Oliveira (69 kg):
Wolański zwycięża na KSW 37 po trzech rundach

80 kg: Robert Radomski (79,9 kg) vs David Zawada (79 kg):
Zawada zwycięża na KSW 37 w drugiej rundzie

68 kg: Roman Szymański (68 kg) vs Sebastian Romanowski (67,2 kg):
Szymański zwycięża na KSW 37 w trzeciej rundzie
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!