Kolejna wystawa zdjęć Marcina Dybalskiego w Bibliotece w Łasku

Marcin Jankowski, 31.01.2017 00:37
Po raz kolejny będzie można oglądać twórczość Marcina Dybalskiego w Publicznej Bibliotece im. Jana Łaskiego Młodszego w Łasku. W imieniu autora zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć w najbliższy piątek, podczas którego osobiście opowie nam o swoich inspiracjach i codziennej pracy z aparatem fotograficznym.

Twórczość Marcina Dybalskiego w Bibliotece w Łasku


Marcin Dybalski, szuka swoich inspiracji nie tylko lokalnie ale podróżując w interesujące zakątki i odwiedzając ciekawe wydarzenia. Dzięki umiejętnością uchwycenia codzienności na fotografii jego prace budzą spore zainteresowanie.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniem dzisiejszych odbiorców sztuki, prace Marcina możemy oglądać także w internecie na profilu społecznościowym stowarzyszenia Zielona Kolumna. Publikuje on tam swoje zdjęcia, na których zapisany jest obraz lokalnych krajobrazów mimo wszystko nie zawsze odkrytych przez mieszkańców Łasku czy Kolumny.

Wernisaż najnowszej wystawy odbędzie się 3 lutego 2017 roku o godzinie 1800 a sama wystawa zdjęć dostępna będzie dla zwiedzających przez cały okres lutego 2017 roku.
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!