Juniorzy MULKS Łask wygrali z Piastem Błaszki na początek ligi

Marcin Jankowski, 13.09.2016 10:51
Juniorzy MULKS Łask na inaugurację rozgrywek ligowych pokonali Piasta Błaszki wynikiem 1:2 na wyjeździe. W pierwszym meczu młodsi koledzy poszli w ślady seniorów, którzy również rozpoczęli swoje rozgrywki ligowe od zwycięstwa.

Piast Błaszki - MULKS Łask: cenne zwycięstwo na wyjeździe

W sobotę 10 września wystartowała liga rozgrywek B2 Junior młodszy okręgu sieradzkiego. W pierwszej kolejce LKS Piast Błaszki podejmował na swoim boisku juniorów z MULKS Łask. Początek spotkania dla zawodników z Łasku nie był udany ponieważ do przerwy przegrywali oni 1:0. Dopiero w drugiej połowie młody bramkarz z Błaszek, po efektywnej grze MULKS Łask dwukrotnie skapitulował. Na listę strzelców wpisali się Kacper Krakowski i Jakub Stryj.

Drużyna juniorów młodszych B2 składa się z zawodników w roczniku 2000. W MULKS Łask trenują on pod okiem Dominika Gromady. Kolejny mecz juniorzy B2 rozegrają 14 września w Widawie gdzie o godzinie 1400 zmierzą się z GKS Widavia Widawa.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!