Iskra Dobroń i MULKS Łask wygrywają swoje mecze

Marcin Jankowski, 24.04.2016 20:42
W niedzielne popołudnie Iskra Stolec podejmowała na swoim boisku zespół seniorski MULKS Łask, który walczy o awans do wyższej ligi. Natomiast w sobotnie popołudie drużyna Iskry Dobroń mierzyła się na swoim boisku z wyżej ustawionym zespołem TMRF Widzew.

MULKS Łask zdobywa kolejne trzy punkty


Na stadionie gości w Stolcu zjawiła się liczna rzesza kibiców Iskry Stolec, którzy dopingowali swój zespół licząc na wygraną. W żaden sposób nie przeszkodziło to jednak piłkarzom MULKSu Łask w odniesieniu kolejnego zwycięstwa, które przybliża ich do awansu do wyższej ligi piłkarskiej. Zespół trenerski MULKSu i sami zawodnicy byli bardzo zmotywowani przed tym spotkaniem, wiedząc o jaką stawkę grają i nie mogli sobie pozwolić na żadne błędy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem ( 1:3 ) Iskra Stolec - MULKS Łask. Strzelcami bramek dla MULKSu Łask byli Dominik Gromada, Dominik Janeczek i Damian Klocek. Honorowego gola dla drużyny ze Stolca, na 5 minut przed końcem meczu strzelił Janusz Kamil.

Po dzisiejszym meczu za dobrą grę wyróżnieni zostali zawodnicy MULKS Łask - Wiktor Marciniak i Dominik Janeczek przez firmę Centrum Doradztwa Kredytowego z Piotrkowa Trybunalskiego.

Iskra Dobroń zmierzyła się z TMRF Widzew


Nie mniej zainteresowania przyniósł sobotni mecz w Dobroniu pomiędzy zespołami Iskra Dobroń oraz TMRF Widzew. Na stadion w Dobroniu przybyło wielu widzów, których przyciągnęła drużyna z Łodzi. TMRF Widzew jest zespołem stworzonym przez kibiców i sympatyków drużyny sportowej Widzew, którzy postanowili stworzyć zaplecze dla piłkarskich talentów dla pierwszego zespołu. Ten mecz zakończył się wysokim zwycięstwem Iskry Dobroń bo aż 5:0. Piłkarze z Dobronia ani na chwilę nie pozwolili przeciwnikom przejąć kontroli i dobrą grą rozbili szeregi TMRF Widzewa. Po sobotnim meczu na swoje konto trzy gole zapisał Piotr Psujecki i Marcin Kluch dwa gole.

Majówka pod znakiem dużych emocji


Najbliższy weekend zapowiada się bardzo emocjonująco, gdyż 1 maja MULKS Łask zmierzy się na wyjeździe z drużyną TS Janiszewice a już 3 maja będzie podejmował na swoim boisku zespół Pogoń Zduńska Wola, który obecnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Podczas tego ostatniego meczu będą zbierane pieniądze na pomoc dla Adama Piechy, który uległ poważnemu wypadkowi i przechodzi obecnie rehabilitację.

1 maja również Iskra Dobroń rozegra swój mecz wyjazdowy a przeciwnikami będą Czarni Smardzew.

Obydwie drużyny rozgrywają obecnie swoje mecze w A Klasie ale w różnych okręgach - MULKS Łask przynależy do OZPN Sieradz, natomiast Iskra Dobroń do Łódzkiego.

Zdjęcie: mecz Iskra Stolec - MULKS Łask
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!