Dobroń: śmierć mężczyzny podczas prac na działce rekreacyjnej

Marcin Jankowski, 04.04.2017 21:37
W Mogilnie Dużym w gminie Dobroń doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia w trakcie prac porządkowych na jednej z działek rekreacyjnych. W ciągu całego wtorkowego dnia, przebywając samemu, starszy mężczyzna wykonywał prace w studni na głębokości. W efekcie, późnym wieczorem został z niej wyciągnięty przez służby ratownicze martwy.

Mogilno Duże: Śmierć mężczyzny podczas prac w studnii


81-letni mężczyzna, mieszkaniec Łasku, pracował na swojej działce rekreacyjnej wykonując prace remontowe w studni. Jak się okazało już od godzin wczesno popołudniowych, najbliższa rodzina nie mogła się z nim skontaktować a sąsiedzi widzieli go ostatni raz około godziny 1500. Jak się później okazało, znaleziono go w studni na głębokości około 2 metrów około godziny 2000. Martwego już mężczyznę wyciągnęli zaalarmowani strażacy.

Prawdopodobną przyczyną śmierci był zawał serca, choć będzie to w dalszym toku ustalane. Na miejscu zdarzenia pracowały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Pabianic oraz jeden z Ochotniczej Straży Pożarnej w Dobroniu. Na miejscu pojawił się także zespół ratowniczy Pogotowia Ratunkowego.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!