Czekają nas deszczowe i wietrzne święta Bożego Narodzenia

Marcin Jankowski, 22.12.2016 17:37
Choć święta Bożego Narodzenia zazwyczaj kojarzą nam się jako zimowe i mroźne dni, to w tym roku nic z tego. Wręcz przeciwnie czekają nas deszczowe i wietrzne dni ze stosunkowo wysoką temperaturą jak na ostatnie dni grudnia. Sprawdź jaka czeka nas pogoda w Wigilię i święta Bożego Narodzenia 2016!?

Pogoda na Wigilię i święta Bożego Narodzenia 2016


W Wigilię 2016 roku (24 grudnia) czeka nas pochmurny dzień bez opadów deszczu oraz śniegu. Na początku dnia temperatura od -2°C do 0°C. Po południu natomiast temperatura będzie powyżej 0°C i podniesie się do około 3-4°C. W dodatku czekają nas wietrzne dni...

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (25 grudnia) wbrew przyzwyczajeniom nie będzie padał śnieg i jak to bywa w ostatnim czasie będziemy mieli kolejne święta z rzędu bez śniegu. Za to możemy się spodziewać opadów deszczu przez cały dzień i pochmurnej pogody. Będzie to kolejny ciepły dzień z temperaturą w granicach 4-5°C.

Drugi dzień świąt Bożego Narodzenia (26 grudnia) nie będzie się zbytnio różnił od poprzedniego. Również będziemy mieli wietrzno - deszczową pogodę ale za to będzie o wiele cieplej ponieważ temperatura podniesie się aż do 9°C.

Podobnej pogody przez całe święta można spodziewać się w całej Polsce.

Źródło: yr.no, pogoda dla Łask i Łódź oraz okolice
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!