Black Friday 2017: 10 porad jak znaleźć promocje ofert sklepów

Marcin Jankowski, 03.04.2017 23:43
Każdy z nas stara się oszczędzać na zakupach, dlatego wybiera często sklepy internetowe, ponieważ panuje przeświadczenie że dostaniemy tam produkt o wiele tańszy niż mielibyśmy go kupować w sklepie stacjonarnym. Owszem jest tak ale warto pierw znaleźć odpowiednią ofertę a w dodatku oznaczoną jako promocyjną. Warto jednak śledzić na bieżąco wszelkie promocje w sklepach internetowych, ponieważ mniejsze lub większe pojawiają się przez cały rok a nie tylko w okresie największych zakupów czyli w Boże Narodzenie.

Czarny Piątek 2017: 10 porad dla kupujących jak szukać promocji w sklepach internetowych


Każdy kto kupuje w sklepach internetowych szuka dla siebie najlepszych ofert promocyjnych aby zaoszczędzić na zakupach jak najwięcej. Warto więc przed podjęciem ostatecznej decyzji znaleźć najtańszy produkt a niejednokrotnie różnice w cenach tej samej rzeczy są na prawdę duże. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przygotowaliśmy poradnik, który Ci to umożliwi.

W celu znalezienia najlepszych promocji w sklepach na wszelkiej maści produkty, śledź na bieżąco naszą relację na żywo na temat zakupów, w której publikujemy regularnie wpisy o wszelkich ofertach z obniżonymi cenami.

Kiedy odbędzie się Black Friday w 2017 roku?
Black Friday czyli Czarny Piątek, nowa moda siłą zdobywająca polski internet, to zawsze pierwszy piątek przypadający po święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych Ameryki. W obecnym 2017 roku Black Friday przypada według kalendarza na 24 listopada.

Co to jest Black Friday i do kogo jest skierowany?
Czarny Piątek (ang. Black Friday) to ogólnoświatowe wydarzenie, podczas którego przyjęło się, że wiele sklepów internetowych ale także stacjonarne, wprowadzają wyjątkowe promocje i oferują swoje produkty w bardzo korzystnych cenach. Dzień ten bardzo dobrze przyjął się nie tylko w Polsce ale także na całym świecie. Po raz pierwszy wielkie promocje przed świętami Bożego Narodzenia pojawiły się właśnie w USA.

Kiedy zaczynają się wielkie promocje? Dopiero w Black Friday 2017?
Nie, pamiętaj o tym, że promocje są wprowadzane w sklepach nie tylko w Czarny Piątek ale już wcześniej. Wszystko oczywiście zależy od konkretnego sklepu internetowego. W Polsce wyprzedaże w pierwszy piątek po amerykańskim święcie są co raz popularniejsze i z roku na rok cieszą się co raz większą popularnością. Jednak jeszcze nie wszystkie sklepy zdecydowały się wziąć udział w tej akcji ale zapewne 2017 roku przyniesie kolejne zmiany.

Czy kupowanie w Black Friday 2017 i ogólnie w sklepach internetowych jest bezpieczne?
Oczywiście, że takie zakupy są bezpieczne ale zawsze warto wybierać tylko sprawdzone sklepy internetowe. W internecie wielu oszustów próbuje skorzystać z niewiedzy kupujących. Dlatego zawsze warto wybierać takie oferty, co do których mamy pewność. W naszym serwisie informacyjnym polecamy tylko sprawdzone oferty, największych sklepów internetowych, które cieszą się renomą wśród kupujących. W naszych zestawieniach nigdy nie znajdziesz sklepu, który został założony tuż przed świętami czyli gorączką zakupów, tylko po to aby wyłudzić pieniądza.

Dlaczego Black Friday 2017 jest tak późno w roku?
Jak już wspominaliśmy dzień ten został wymyślony przez handlowców aby zwiększyć sprzedaż tuż przed świętami Bożego Narodzenia w okresie kiedy robimy najwięcej zakupów w sklepach internetowych. Musisz mieć jednak świadomość, że promocje i wyprzedaże w sklepach internetowych oraz stacjonarnych pojawiają się przez cały rok jak na przykład w jednym z największych sklepów z elektroniką na RTV Euro AGD, w którym znajdziesz liczne super obniżki cen.

Black Friday 2017: jakie sklepy uczestniczą w akcjach promocyjnych?
Pamiętaj o tym, że nie wszystkie sklepy internetowe uczestniczą w wydarzeniu jakim są promocyjne wyprzedaże w Black Friday 2017. Każdy sklep ma swoją politykę cenową i nawet takie sprzedażowe wydarzenie nie może jej zmienić. Przed zakupami warto więc prześledzić, co jest po obniżonych cenach i wyszukać najlepszy produkt dla siebie lub rodziny wcześniej.

Czarny Piątek 2017: bądź na bieżąco, odkrywaj i kupuj w sklepach internetowych
Każdy ma swoje upodobania zakupowe ale nie da się ukryć, że zakupy w sklepach internetowych wydają się o wiele szybsze i prostsze. Zawsze możesz śledzić na bieżąco promocje, nowe produkty, specjalne oferty i w mgnieniu oka dokonać kupna. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach zależy każdemu na czasie a zamówiony towar dostaniesz bezpośrednio do domu dzięki licznej rzeszy kurierów.

Black Friday 2017: Sklep internetowy a sklep stacjonarny?
Nie ma różnicy czy będziesz robił/a zakupy w Czarny Piątek 2017 w sklepie stacjonarnym lub internetowym. To zależy od Twojego nastawienia czy wolisz poczuć smak świąt chodząc po centrum handlowym czy przemyśleć swój zakup w domowym zaciszu, nie stojąc w kolejkach. Wybór jak zwykle należy do Ciebie bo to w końcu Ty podejmujesz ostateczną decyzję co kupisz.

Jak robić zakupy w sklepach internetowych z głową?
Kupuj tylko takie produkty, które są naprawdę Ci potrzebne a nie tylko po to aby je mieć. Po to powstały sklepy internetowe aby mieć wszystkiego czego zapragniemy w mgnieniu oka. Bierzemy telefon, szukamy sklepu, wybieramy produkt i czekamy na kuriera. Szybkość, łatwość i radość z zakupów!
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!