Łask: przy szkole w Kolumnie powstał plac zabaw dla dzieci

Marcin Jankowski, 04.12.2016 03:14, aktualizacja 06.12.2016 20:12
Wybudowanie placu zabaw dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących jest pokłosiem decyzji Burmistrza Łasku o przekazaniu 200 tysięcy złotych na realizację dowolnych inwestycji na terenie dzielnicy Łask-Kolumna. Decyzję o przeznaczeniu tych funduszy na konkretne cele podjęli wspólnie - Rada Dzielnicy Kolumna, radni miejscy reprezentujący okręg Kolumna oraz mieszkańcy dzielnicy.

Łask-Kolumna: nowe obiekty sportowo-rekreacyjne dla mieszkańców


Wspomniani radni - Grzegorz Rosiak, Magdalena Klimczak i Mariusz Janiszewski wspólnie z Radą Dzielnicy Kolumna i jednocześnie mieszkańcami Kolumny, będą działać wspólnie na rzecz naszej dzielnicy. Dzięki ich decyzjom kompleks sportowy Orlik w Kolumnie przy ulicy Lipowej zyskał w okresie letnim boisko do piłki plażowej. Obecnie młodsi mieszkańcy Łask-Kolumny mogą już korzystać z instalacji na nowym placu zabaw przy szkole.

W najbliższym czasie powstanie także siłownia na świeżym powietrzu, z której będą mogli korzystać wszyscy mieszkańcy Łask-Kolumny. O siłowni, na której ćwiczyć mogą wszyscy mówiło się od dłuższego czasu. Łask-Kolumna została również zgłoszona w konkursie Nivea jednak nie mogliśmy rywalizować z o wiele większymi miastami. Mimo to mieszkańcy Łask-Kolumn dali jasny sygnał włodarzom, że taka siłownia w plenerze im się należy.

Łask: Plac zabaw dla dzieci przy szkole w Kolumnie


Nowo stworzony plac zabaw dla dzieci przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kolumnie to bezpieczne rozwiązanie dla najmłodszych. Przede wszystkim rodzice mają pewność, że ich pociechy spędzają aktywnie czas pod okiem zaufanej kadry nauczycielskiej, która w razie ewentualnego zagrożenia natychmiast zaopiekuje się Twoim dzieckiem. Dzisiejsze place zabaw to przede wszystkim sposób na pobudzenie kreatywności wśród dzieci. Wielu producentów placów zabaw tworzy swoje produkty w oparciu o doświadczenia różnych placówek edukacyjnych wprowadzając na wskroś nowatorskie rozwiązania.

Dzieci potrzebują czegoś nowego co wzbudzi u nich zainteresowanie i spełni ich oczekiwania. Warto zapewnić im kolorowy świat wypełniony zabawą.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!