Łask: nożownik z Kolumny zaatakował po raz kolejny

Marcin Jankowski, 19.02.2017 13:06
Niedługo trzeba było czekać aż 35-letni nożownik z Łask-Kolumny zaatakuje po raz drugi. Wszystko zaczęło się pod koniec stycznia, gdy mężczyzna spożywał alkohol wspólnie ze swoim starszym znajomym, po czym zaatakował go nożem. Teraz okazuje się, że ten sam 35-latek zaatakował ponownie, tym razem raniąc śmiertelnie swoją konkubinę.

Nożownik z Kolumny zaatakował swoją konkubinę


35-letni nożownik to mieszkaniec Łask-Kolumny, który swoją prawdziwą twarz pokazał podczas jednego ze spotkań suto zakrapianego alkoholem ze swoim znajomym. Mężczyzna raczył się mocnymi trunkami razem z 65-letnim kolegą, kiedy w trakcie libacji alkoholowej doszło do sprzeczki, w wyniki której 65-latek został ugodzony nożem. Na szczęście wtedy nic poważnego się nie stało a starszy mężczyzna był jedynie hospitalizowany. Nic nie zapowiadało dalszej tragedii.

35-latek, po krótkotrwałym zatrzymaniu przez policję został wypuszczony. Wolnością nie cieszył się jednak zbyt długo. Po kilku dniach, 8 lutego został ponownie zatrzymany, tym razem za napaść z ostrym narzędziem na swoją 47-letnią konkubinę. Kobieta po ataku została przewieziona do szpitala w Łasku, gdzie próbowano udzielić jej pomocy jednak kobieta zmarła w wyniku odniesionych ran. Wśród osób, które znały mordercę nie cieszył się on dobrą opinią i był uważany za osobę niezrównoważoną.

Prokurator przedstawił 35-letniemu nożownikowi zarzut ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, którego wynikiem była śmierć. Za to przestępstwo może grozić kara do 12 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!