Łask-Kolumna: tragiczny finał kąpieli Pod Bykiem

Marcin Jankowski, 28.07.2016 15:00
Tragicznie zakończyła się kąpiel 30-letniego Pabianiczanina, który wraz ze swoją znajomą przyjechał nad rzekę Grabię do Łask-Kolumny na dziką plażę Pod Bykiem. W pewnym momencie mężczyzna wpadł do rzeki po czym zaczął się topić. Świadek tego zdarzenia poinformował odpowiednie służby ratunkowe, które przystąpiły do działania.
Całe zdarzenie miało miejsce w dniu wczorajszym - 27 lipca 2016 roku o godzinie 2000. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, mężczyzna przyszedł nad rzekę Grabię ze swoją dziewczyną aby wypocząć. W pewnym momencie 30 - letni mieszkaniec Pabianic wszedł na tamę ułożoną z kamieni, po czym wpadł do wody. Woda zakryła go w całości, zaczął się ksztusić i próbował się ratować. Niestety kobieta nie była w stanie mu pomóc, udała się do najbliższych zabudowań skąd zadzwoniła po pomoc. Na miejsce przyjechali strażacy, którzy wyłowili mężczyznę i rozpoczęli reanimację do czasu przybycia karetki pogotowia. Przybyły lekarz, który prowadził reanimację, stwierdził zgon, którego przyczyną było utonięcie.

Miejsce, w którym doszło do tragedii to dzikie kąpielisko na rzece Grabi, w Kolumnie dobrze znane jako Pod Bykiem. Okres wakacyjny sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Pamiętajmy, aby korzystać tylko i wyłącznie z miejsc do tego wyznaczonych.

Źródło: Policja Łask
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!