Łask: Kino Letnie Fines z Woody Allenem na Placu 11 Listopada

Marcin Jankowski, 02.08.2016 23:03
Łask znalazł się na trasie ogólnopolskiego eventu - Kino Letnie Fines, podczas którego w 24 miastach w całej Polsce będą wyświetlane produkcje filmowe na świeżym powietrzu. Już w tą sobotę Plac 11 Listopada w Łasku zamieni się w raj dla prawdziwych kinomaniaków, którzy będą mogli zapoznać się z produkcją filmową w reżyserii Woodego Allena.

Kino Letnie Fines w Łasku pod chmurką


Kino Letnie Fines to wyjątkowa trasa, podczas której mieszkańców mniejszych i większych miast będą mieli do obejrzenia jeden z dwóch filmów: "Last Vegas" lub "Scoop – gorący temat". Duży ekran, leżaki, popcorn oraz dodatkowe atrakcje czekają na wszystkich kinomaniaków! W Łasku projekcja filmu będzie miała miejsce 6 sierpnia 2016 roku o godzinie 2100 w centrum na Placu 11 Listopada. Wstęp jest bezpłatny!

Na dużym ekranie zostanie wyświetlony film "Scoop - Gorący temat" w reżyserii Woody Allena z 2006 roku. Film ten jest z gatunku komedii kryminalnej i opowiada losy studentki dziennikarstwa szukającej wielkiego tematu, który otworzy jej drogę do kariery. Trafia w sam środek śledztwa nad tajemniczymi morderstwami. Oprócz samego Woodego Allena w filmie będziemy mogli podziwiać grę aktorską Scarlett Johansson czy Hugh Jackmana.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!