Łask: Apel o zachowanie porządku na obiektach sportowych

Marcin Jankowski, 09.09.2016 14:23
Prawda jest taka, że apel który został skierowany do serwisu Kolumna24 z prośbą o jego opublikowanie nigdy nie powinien mieć miejsca ale jak widać nie wszyscy potrafią zrozumieć podstawowe zasady wspólnego korzystania z przestrzeni publicznej a co gorsza ich przestrzegać.

Apel o zachowanie porządku na obiektach Centrum Sportu i Rekreacji w Łasku


Do naszej redakcji trafił apel od Piłkarzy, Rodziców, Zarządu Klubu MULKS Łask a także Kierownictwa CSiR, który publikujemy w całości poniżej:

APEL O UTRZYMANIE PORZĄDKU I DBANIE O OBIEKTY CSiR.

Piłkarze, Rodzice, Zarząd Klubu Sportowego MULKS Łask, a także Kierownictwo CSiR zwraca się z apelem do wszystkich mieszkańców Łasku korzystających z obiektów CSiR w a szczególności z boisk na ulicy Armii Krajowej, ale też pozostałej znajdującej się tam infrastruktury o należyte ich wykorzystywanie.

Obiekty te należą do miasta, ale korzystać może z nich każdy a na ich utrzymani idą pieniądze z naszych podatków. Prosimy Was o właściwe użytkowanie naszego Centrum Sportu. Apelujemy: nie zaśmiecajmy obiektów jak to się dzieje nagminnie na trybunie przy boisku bocznym pomimo ze za trybuna znajdują się kosze. Nie niszczmy niedawno naprawionych ławek i stolika przy "wigwamie" przy którym sami spędzacie wolny czas. Wreszcie dbajmy o sam budynek CSiR odnowiony, będący po kapitalnym remoncie. Obiekt, który ma służyć nie tylko piłkarzom, ale też szkołom i ich uczniom z gminy Łask, a także pozostałym mieszkańcom Łasku w tym osobom niepełnosprawnym, dla których jest również architektonicznie przystosowany.

Jak pewnie zauważyliście obiekty te stają się coraz ładniejsze i funkcjonalne. Razem niewielkim kosztem i nakładem sił możemy sprawić, że będą wyglądać jeszcze ładniej. Dbajmy o nie z myślą, że powinny one służyć nam wszystkim na długie lata, a przebywanie na nich będzie dla nas wszystkich przyjemnością i prawdziwą rekreacją.
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!