515km dla Iana - marsz Piotra Wróbla przez Polskę. Dziś Łask!

Marcin Jankowski, 10.04.2017 14:24
Dzisiaj w okolice Łasku dotrze Piotr Wróbel, który maszeruje 515 kilometrów przez Polskę, ze Śląska do Gdańska, aby spotkać się z Sebastianem Milą, zawodnikiem Lechii Gdańsk. Jest to akcja charytatywna promująca przekazanie 1% podatku na pomoc w leczeniu Iana, chorego na autyzm 5-letniego syna Piotra Wróbla. Relację ze swojej podróży przez Polskę, Piotr publikuje na specjalnie utworzonym profilu Facebook.

#515km dla Iana to nazwa akcji promującej przekazania 1% podatku na pomoc 5-letniego dziecka chorego na autyzm


Każdy wie, że leczenie wymaga ogromnych sił i zarazem nakładów finansowych. Jednym z rozwiązań, które może pomóc najbliższym Iana, ale także wielu innym, jest przekazanie własnego 1% z podatku. - Rehabilitacja, zajęcia dydaktyczne, dieta, turnusy rehabilitacyjne pochłania mnóstwo środków. Dlatego zdecydowałem się powalczyć z własnymi słabościami i wyruszę w wędrówkę życia, aby zostać super hero dla mojego syna. Początek i cel mojej wędrówki wybrałem ponieważ są to dla mnie miejsca bardzo ważne. - pisze Piotr Wróbel na swojej stronie internetowej.

Dziś czwarty dzień przemierzania Polski i promowania własnej akcji na pomoc w leczeniu chorego Iana. Piotr wyruszył ze Szczercowa i planuje dotrzeć w okolice Łasku. Każdy kto w jakimś stopniu chce pomóc jemu, może dołączyć się do tej akcji wspierając go na jego jeszcze długiej drodze do celu.

Facebook: Relacja 515km dla Iana
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!