4. Edycja Wrak Race Centrum w Zelowie już w niedzielę

Marcin Jankowski, 06.05.2016 12:02
W najbliższą niedzielę na dawnym lodowisku w Zelowie po raz kolejny usłyszymy ryk silników, poczujemy zapach spalin i obejrzymy zmagania sportowe. Już po raz czwarty w Zelowie odbędzie się wyścig wraków samochodowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród startujących ekip a także widzów.
Wyścig wystartuje 8 maja 2016 roku o godzinie 900 na dawnym lodowisku w Zelowie przy ulicy Piotrkowskiej. Docelowo w zawodach weźmie udział 45 ekip startujących, które będą walczyły na specjalnie przygotowanym torze o Puchar Burmistrza Zelowa. Wyścigi wraków samochodowych odbywają się na zasadzie rund, w których w określonym czasie każda z ekip musi przejechać jak najwięcej okrążeń. Do kolejnej rundy przechodzą zespoły z oznaczonych miejsc z największą ilością okrążeń. Ilość rund uzależniona jest od liczby startujących drużyn.

W tej edycji, tak samo jak w poprzedniej, odbędzie się runda kobieca. Tym samym będziemy mieli okazję zobaczyć wyczyny kobiet za kółkiem na torze w Zelowie.

Wstęp dla widzów na wyścigi wraków samochodowych jest za darmo. Wręczenie nagród dla zwycięzców przewidziane jest w okolicach godziny 1600.
Miejsce zawodów Wrak Race Centrum Zelów:
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!