17 lipca wystartuje 4. edycja Survival Wrak Race w Łasku

Marcin Jankowski, 08.07.2016 11:28
W połowie tego miesiąca a dokładnie 17 lipca 2016 roku ponownie będziemy mieli możliwość oglądania w Łasku wyścigów wraków samochodowych, które zostaną przygotowane przez Survival Wrak Race. To już 4 edycja tego wydarzenia sportowo - motoryzacyjnego w naszym mieście, która cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem wśród startujących i widzów.

Wielka Liga Survival Wrak Race w Łasku


Wyścigi wraków samochodowych to sport, na który może sobie pozwolić każdy. Paradoksalnie im auto starsze i w gorszym stanie technicznym tym większe zdobywa uznanie wśród oglądających zmagania kierowców na specjalnie przygotowanym torze. Zawody odbędą się ponownie na trasie rajdu przy ulicy Warszawskiej w Łasku, na wjeździe do miasta od strony Łodzi. Dla tych, którzy nie posiadają własnego wraka a chcieliby wziąć udział w zawodach, oczywiście istnieje możliwość zakupu auta bezpośrednio od organizatora wyścigów.

Wszyscy Ci, którzy nie będą mogli uczestniczyć w tym wyścigu jako kierowcy będą mieli możliwość przejechania się samochodem po torze jako pasażer i dzięki temu poczują atmosferę rajdu. Ponadto organizatorzy jak zwykle zapewniają szereg dodatkowych atrakcji, które umilą oglądanie Survival Wrak Race widzom. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko czekać do 17 lipca i mieć nadzieję na sprzyjającą pogodę tego dnia dla Survival Wrak Race w Łasku.

Wstęp dla widzów wolny a więc impreza ma charakter otwarty. Zachęcamy do śledzenia na bieżąco strony Survival Wrak Race na portalu społecznościowym Facebook, na którym pojawiają się na bieżąco wszystkie aktualności o wyścigu.
Tor Survival Wrak Race
GALERIA
Copyright © 2017 KOLUMNA24. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Chcesz podzielić się informacją? Napisz e-mail redakcja@kolumna24.pl!